Strona główna
kontakt

Kontakt

PROGRAM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

PN.: „STREETWORKODKRYJ POTENCJAŁ OSIEDLA

 

Zespół Zadaniowy do realizacji Programu Aktywności Lokalnej

pn.: „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla”

ul. Obrońców Krzyża 11 c

31 – 831 Kraków

GG: 11542370

e-mail: streetwork [at] mops [dot] krakow [dot] pl

www.streetwork.mops.krakow.pl

www.pal.mops.krakow.pl

Team A

Marta Matera tel. 781-977-201 email: materama [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Michał Skrzypczyk tel. 607-809-507 email: skrzypmi [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Team B

Justyna Kogut, tel. 607-509-368, e-mail kogutju [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Łukasz Kisiel, tel. 781-977-203, e-mail kisiellu [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Team D

Hanna Krachulec, tel. 781-977-200, e-mail krachuha [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Bartosz Wester, tel. 780-579-594, e-mail westerba [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Zespół Zadaniowy do realizacji Programu Aktywności Lokalnej

pn.: „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla”

ul. Jaremy 1
31-318 Kraków

e-mail: streetwork [at] mops [dot] krakow [dot] pl

www.streetwork.mops.krakow.pl

www.pal.mops.krakow.pl

Team C

Karolina Ulbrych, tel. 607-808-431, e-mail ulbrycka [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Piotr Dendys, tel. 660-637-843, e-mail dendyspi [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

psycholog Piotr Wereszczyński, tel 660-637-844, skype:psycholog-pal

Aktualnie przeglądasz:  


Gdzie działamy

Team A (Zgody, Szklane Domy, Urocze, Słoneczne, Szkolne, Zielone, Sportowe, Krakowiaków, Górali, Teatralne,Centrum A, Centrum B, Centrum C,Centrum E, Hutnicze, Stalowe, Ogrodowe, Willowe, Wandy, Na Skarpie, Młodości)

v  Marta Matera,           tel. 781-977-201,        e-mail materama [at] mops [dot] krakow [dot] pl

v  Michał Skrzypczyk,     tel. 607-809-507              e-mail skrzypmi [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Team B (Przy Arce, Jagiellońskie, Kazimierzowskie, Złotej Jesieni, Wysokie, Na Lotnisku, Kalinowe, Strusia)

v  Justyna Kogut,           tel. 607-509-368,        e-mail kogutju [at] mops [dot] krakow [dot] pl

v  Łukasz Kisiel,            tel. 781-977-203,        e-mail kisiellu [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Team C (Azory, Prądnik Biały, Górka Narodowa)

v  Karolina Ulbrych,      tel. 607-808-431,        e-mail ulbrycka [at] mops [dot] krakow [dot] pl 

v  Piotr Dendys,             tel. 660-637-843,        e-mail dendyspi [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

 

Team D (Dywizjonu 303, Kościuszkowskie, II Pułku Lotniczego, Albertyńskie, Niepodległości, Spółdzielcze, Handlowe, Kolorowe, Centrum D)

v  Hanna Krachulec,              tel. 781-977-200,        e-mail krachuha [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Bartosz Wester,          tel. 780-579-594,        e-mail westerba [at] mops [dot] krakow [dot] pl