Strona główna
kontakt

Kontakt

PROGRAM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

PN.: „STREETWORKODKRYJ POTENCJAŁ OSIEDLA

 

Zespół Zadaniowy do realizacji Programu Aktywności Lokalnej

pn.: „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla”

ul. Obrońców Krzyża 11 c

31 – 831 Kraków

GG: 11542370

e-mail: streetwork [at] mops [dot] krakow [dot] pl

www.streetwork.mops.krakow.pl

www.pal.mops.krakow.pl

Team A

Marta Matera tel. 781-977-201 email: materama [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Michał Skrzypczyk tel. 607-809-507 email: skrzypmi [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Team B

Justyna Kogut, tel. 607-509-368, e-mail kogutju [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Łukasz Kisiel, tel. 781-977-203, e-mail kisiellu [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Team D

Hanna Krachulec, tel. 781-977-200, e-mail krachuha [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Bartosz Wester, tel. 780-579-594, e-mail westerba [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

Zespół Zadaniowy do realizacji Programu Aktywności Lokalnej

pn.: „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla”

ul. Jaremy 1
31-318 Kraków

e-mail: streetwork [at] mops [dot] krakow [dot] pl

www.streetwork.mops.krakow.pl

www.pal.mops.krakow.pl

Team C

Karolina Ulbrych, tel. 607-808-431, e-mail ulbrycka [at] mops [dot] krakow [dot] pl

Piotr Dendys, tel. 660-637-843, e-mail dendyspi [at] mops [dot] krakow [dot] pl

 

psycholog Piotr Wereszczyński, tel 660-637-844, skype:psycholog-pal

Aktualnie przeglądasz:  


PAL pn.: „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla” zaprasza na Dni Pracy

Dodano: 23/10/2013 - 13:10

Streetworkerzy Programu Aktywności Lokalnej pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” z Dzielnicy IV zapraszają na inicjatywę cykliczną pn.: „Dni Pracy”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28 – 30 października 2013 r. w naszej siedzibie przy ul. Czerwieńskiego 22 (wejście od Jaremy).

Inicjatywa pn.: „Dni Pracy” skierowane są do mieszkańców Dzielnicy IV Krakowa poszukujących pracy lub zagrożonych jej utratą, osób mających trudności w odnalezieniu się na rynku pracy, osób długotrwale bezrobotnych i niepracujących, a także młodzieży niepracującej, kończącej edukację szkolną, poszukującej ofert pracy tymczasowej, sezonowej.

W czasie trwania inicjatywy będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy z Urzędu Pracy, OHP a także innych agencji pracy, będzie można skorzystać z pomocy w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych takich jak CV i list motywacyjny jak również skorzystać z porady pracowników socjalnych oraz doradcy zawodowego, który będzie dyżurował w naszej siedzibie w dniu 29 października 2013 r.

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu osobiście w naszej siedzibie (PAL pn.: „Streetwork – Odkryj potencjał osiedla” ul. Czerwieńskiego 22) oraz pod numerem telefonu 12/633-52-09.

PAL pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” realizowany jest w ramach projektu systemowego POKL pn.: „Pora na aktywność”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj cało?ć


Warsztaty „Graffiti Jam 2013” na os. Kombatantów

Dodano: 22/10/2013 - 09:27

W dniach 26 – 30.09.2013 r. PAL pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” zorganizował inicjatywę pn.: „Graffiti Jam”, która odbyła się na przy garażach na os. Kombatantów 1D dla swoich beneficjentów, ich otoczenia oraz społeczności lokalnej.

W ramach inicjatywy przeprowadzono warsztaty mające na celu zapoznanie młodzieży z techniką malarską graffiti, kulturą towarzyszącą zjawisku na ulicach miast i jej oddziaływaniem na społeczeństwo oraz nauczenie pracy indywidualnej i pracy w grupie przy tworzeniu muralu. Uczestnicy warsztatów mieli również okazję poznać sylwetki i działa czołowych światowych i polskich grafficiarzy, reprezentujących różne style malarstwa.

Dla wszystkich uczestników inicjatywy pn.: „Graffiti Jam” zorganizowano drobny poczęstunek w formie kiełbasek i warzyw z grilla.

Program Aktywności Lokalnej pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” realizowany jest
w ramach projektu systemowego POKL pn.: „Pora na aktywność” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj cało?ć


Aktywny wrzesień w PAL pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla”

Dodano: 22/10/2013 - 08:51

Zakończył się wrzesień, czas więc na podsumowanie działalności Teamu C Programu Aktywności Lokalnej pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla”. W ciągu ostatniego miesiąca streetworkerzy mieli okazję przeprowadzić szereg inicjatyw skierowanych zarówno do uczestników naszego programu, jak również społeczności lokalnej.

Oprócz imprezy o charakterze środowiskowym pn.: „Graffiti Jam” na os. Azory, uczestnicy PAL pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” wzięli udział w wielu zorganizowanych przez nas treningach umiejętności społecznych. Były to m.in. wyjścia rozrywkowo – rekreacyjne takie jak kino, basen, gokarty czy ściana wspinaczkowa, ale także kulturalne – Teatr Bagatela oraz Opera Krakowska. Poza tym, ważną wrześniową inicjatywą było uruchomienie cotygodniowych zajęć sportowo – rekreacyjnych prowadzonych przez wykwalifikowanego trenera na hali sportowej Klubu Sportowego Clepardia.

PAL pn.: „Streetwork – odkryj potencjał osiedla” realizowany jest w ramach projektu systemowego POKL pn.: „Pora na aktywność”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj cało?ć